2004. godine grupi Rammstein izlazi četvrti studijski albuma ”Reise, Reise”, nakon čega se njihova popularnost širi van europskih granica na tržišta Sjeverne Amerike, Australije i Japana. Poznati po svojim spektakularnim koncertima, zapaženim po korištenju raznih vrsta scenske pirotehnike i vizualnih efekata postaju sve popularniji.
Pročitajte cijeli članakObjavljeno 01.12.2006.
Pink Floyd dozvolili sempliranje

Da se čuda događaju potvrđuje sljedeća vijest. Članovi grupe Pink Floyda dozvolili su Ericu Prydzu, poznatom po pjesmi ”Call On Me” da za sljedeći singl iskoristi dijelove pjesme ”Another Brick In The Wall (Part 2)”. Bit će to prvi puta da su Floydi nekome dali dozvolu za tako nešto. Pjesma će se zvati ”Proper Education”, a službeni naziv izvođača glasit će Eric Prydz vs Floyd. Singl će biti na tržištu od 1. siječnja.
Objavljeno 01.12.2006.
Green Day protiv ovisnosti o ”američkoj” nafti
Green Day su se pridružili kampanji kojoj je cilj smanjenje ovisnosti o ”američkoj” nafti. Billie Joe Armstrong je izjavio: „ Želimo poručiti da je u redu, i u duhu otpora, prihvatiti ovu odgovornost“. Bend je otvorio posebnu internet stranicu
www.greendaynrdc.com koja omogućava ljudima slati poruke direktno zakaonodavcima i vođama velikih korporacija kako bi zahtijevali promjene.
Objavljeno 01.12.2006.