Let3 pobire odlične kritike albuma
U nepuna dva tjedna od objave izašle recenzije «Bombardiranja Srbije i Čačka» gotovo uglas govore o bez premca najposebnijem i najspektakularnijem domaćem albumu godine, veličanstvenom trijumfu i novom vrhuncu stvaralačke i sviračke faze Leta3 – javljaju PR agenti grupe. Letimičnim prijelazom preko objavljenih recenzija dobiva se upečatljiva slika snage novog albuma koji nikog – ni kritiku, ni fanove, ni umjetničke i kulturne krugove – nije ostavio ravnodušnim.
U međuvremenu je «Ero s onoga svijeta» suvereno ušao na playliste i top liste radio postaja širom Hrvatske. Na jednoj od najrelevantnijih domaćih top lista – «Ceneru» Radija 101 «Ero s onoga svijeta» ovaj tjedan drži 1. mjesto!
“Ljudi stalno troše velike pare za raznorazne užitke, na drogu, alkohol, kocku, golf, masažu, seks. Let 3 opali glazbom, slikom, plesom i kurcem po ušima, očima, čelu, mozgu i guzici za malo love. Doživjeti uvredu za sitnu paru nije mala stvar. Da smo u Americi za isti užitak plaćali bi nam neusporedivo više.”
Objavljeno 08.12.2005.
Big Rock Mama vs Parni valjak
U četvrtak 8.12. u Big Rock Mami drugi je po redu koncert bendova sa ovogodišnjeg 27.Ri rocka, ovaj put su na repertoaru Soul Damage ’mladi nu-metaljerosi’ i ne baš toliko novi Czaar ’veoma brzi i žestoki death’. Time se nastavlja ciklus održavanja koncerata grupa koje su nastupile nedavno u Točki, a nemaju priliku češće nastupati. Ako vam je too much riječkih bendova možete skočiti do Dvorane mladosti pozdraviti se s Parnim valjkom koji svira posljednji riječki koncert (i jedan od posljednjih u karijeri).
Objavljeno 07.12.2005.
Yammat i PlanB u 2Lava
Nakon nedoumica oko programskog opredjeljenja kluba 2Lava i otkazivanja Manufakture kao organizatora, klub nastavlja, barem za sada, sa sličnim programima, tako u četvrtak, 08.12. nastupaju easy listening Yammat i PlanB.
Objavljeno 07.12.2005.