Prenosimo dio razgovora sa grupom - 25.04.2003. ”Ako su Severina i Karma pop, onda smo mi alter!”…Dok je svakim danom sve više onih koji su čuli i znaju za grupu »Metrobolik« iz Rijeke, prvenstveno zahvaljujući singlovima »Kada noć padne na grad« i «Mala šarena kutija» za koji su u režiji »IRS Arta« snimljeni video spotovi, rijetki su oni koji znaju pravu priču o superjunaku po kojem je band dobio ime.
Pročitajte cijeli članakObjavljeno 17.12.2004.

Priča o grupi Grad priča je o riječkoj glazbenoj sceni i počinje u ”boljoj prošlosti” 1987. godine. Godina je to u kojoj direktno s riječkih dokova na koncertne podije cijele bivše države slijeću Let 3, Fit, Grč, Cacadou Look, Ogledala i, konačno, Grad.
I upravo su oni u svim napisima koji su pratili bilo skupne, bilo pojedinačne nastupe Ri-bendova isticani kao perjanice cijele scene.
Pročitajte cijeli članakObjavljeno 16.12.2004.

U popularnom riječkom klubu »2 lava« održana je promocija koncertnog albuma »25. Ri Rock – Live« koji se može kupiti uz izdanje Novog lista na dan 3.12.2004. po cijeni od 29 kuna.
U lijepom, ali ipak previše »šminkerskom« ambijentu za jednu rock veselicu, promociju ovog diskografskog izdanja kojoj su medijsko pokroviteljstvo dali Novi list i Radio Rijeka, vodila je novinarka, voditeljica i spikerica Radio Rijeke Nikolina Deranja.
Pročitajte cijeli članakObjavljeno 07.12.2004.