Top singlovi

  1. Foo Fighters - The Sky Is A Neighborhood
  2. Thirty Seconds To Mars - Walk On Water in the Live Lounge
  3. Sting – I Can't Stop Thinking About You
  4. Radiohead - Lift
  5. David Bowie - I Can't Give Everything Away
  6. Prophets Of Rage – Living On The 110
  7. Nine Inch Nails – Less Than
  8. Queens Of The Stone Age – The Way You Used To Do
  9. U2 - You’re The Best Thing About Me
  10. Starsailor - All This Life

Top album

Neil Young - Hitchhiker

dvd preporuka

David Gilmour – Live At Pompeii

Najava koncerata

Ključne riječi

Sve ključne riječi

Ultimativno Zabranjeno pušenje

Ultimativno Zabranjeno pušenjeNajnovija u nizu ultimativnih kolekcija koje će izaći je ona Zabranjenog pušenja. Dvostruka
kompilacija s 36 hitova ove kultne bosanskohercegovačke rock grupe sadrži njihove
najznačajnije pjesme.

Počevši od pjesme ’’Selena, vrati se Selena’’ s njihovog prvog albuma ’’Das is Walter’’ iz 1984 g. pa sve do ’’Nema više’’ s njihovog albuma ’’Hodi da ti čiko nešto’’ da iz 2006. g. Tako će se redom na albumu naći pjesme s albuma objavljenih u ’80-im godinama (’’Dok čekaš sabat sa šejtanom’’, ’’Pozdrav iz zemlje safari’’, ’’Male priče o velikoj ljubavi’’). Osim objavljivanja kompilacije, bend je ’’zauzet’’ i s mnoštvom koncerta.

Popis slijedi:

11.04.2009. Beograd (SRB) Dom omladine Beograda
18.04.2009. Virovitica (HR) Sportska dvorana
01.05.2009. Sarajevo (BiH) Dom mladih Sarajevo
08.05.2009. Bihać (BiH) Igralište Doma armije
09.05.2009. Brčko (BiH) Bikers MC Silver Wings
23.05.2009. Bizeljsko (SLO) Bikers MK Vrageci
30.05.2009. Zelina (HR) MC Sveti Ivan Zelina


Objavljeno 24.03.2009.

Vremeplov

Amerika me je naučila da se vratim na bazične vrijednosti rada. Osjećao sam da mogu pobijediti situaciju u koju sam stavljen, a na primarnom nivou osjećao sam da mogu razumjeti sve te ljude koji su bili radnici, čistači i dostavljači i da ih mogu gledati kao sebi ravne. Kada sam počeo dobivati redateljske poslove u serijama i na filmu, Amerika je osvijestila u meni ono što je tamo usko povezano, a to su vrijeme i novac.
Goran Gajić, redatelj